Celosvětové Doručení
0
Filtry

Tématika

Povrch

Umístění

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Samolepky na nábytek

Fantastické kolekce samolepící folie na nábytek:, to vše na míru pro tuto holou kus nábytku u vás doma!
Nábytek je všude, každý má nábytek. Ale ne každý zdobí svůj nábytek! No, my v Tenstickers jsou na jedné podnikatelské mise to změnit! Naše extrémně talentovaný tým konstruktérů mají dát dohromady rozsáhlou sbírku úžasných nábytku samolepek, z nichž všechny by mohla být ideální pro tuto náhradní kus nábytku, který potřebuje smrk! Stůl, dveře, podlahy, skříňky, šatní skříň - máme něco pro všechny ty věci a více! Odrůda je vynikající - Ať už hledáte, můžeme mít jen správnou věc pro vás!

Osvěžit svůj domov s samolepky na nábytek


A výhody našeho nábytku samolepek nelíbí závěr - Nabízíme komplexní přizpůsobení služby! Takže pokud máte nějaké konstrukci si myslíte, že by bylo skvělý kus nábytku dekor, poslat e-mailem %email% a budeme pracovat na tom, aby perfektní nálepku pro vás! Mezitím, v případě, že je nálepka v našem katalogu, který byste chtěli změnit v žádném případě jsme rádi, že to udělat taky, takže ať už to je přidání pár slov, že odstraní některé detaily nebo změnou barvy, budeme dělat vše pro to, případně může s cílem zajistit, že dostanete přesně ten správný samolepky na nábytek pro vás!

Nyní se pojďme mluvit o samotných našich samolepky. Snadno se nanáší, extrémně dlouhou životností a kompletní se všemi potřebnými informacemi o nálepkách! Mezitím, oni opustí absolutně žádné poškození nebo zbytky po odstranění, takže pokud jste se rozhodli, že nálepky nejsou pro vás, pak žádný problém! Stěny budou vypadat, jako by tam nikdy nebyl nábytek nálepka tam. Můžete být trochu strach, že povrch a materiál nábytku nemusí být vhodné pro naše Nálepky na nábytek obtisky. Naše samolepky jsou vhodné pro většinu povrchů, takže pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit a my bude až příliš rádi, aby vám pomohl ven se všemi potřebnými informacemi.

Nábytek je všude, tak proč ne ujistěte se, že vaše vyniká? Byli bychom rádi, aby vám pomohl ...

1-24 z 168 dekorativní vinylové samolepky