Celosvětové Doručení
0
Filtry

Tématika

Povrch

Umístění

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Umístění samolepky na stěnu

podívejte se na naši sbírku nálepek umístění , použijte je k transformaci místností ve vašem domě originálním a kreativním způsobem.
naše návrhy dodají vašim stěnám tolik postav, budete se divit, jak jste kdy žili, než si vezmete nálepku. Tyto návrhy poskytují fantastický způsob, jak přejít od nudných bílých stěn se studenými tóny, nyní budete moci vytvořit teplejší a příjemnější atmosféru!

pokud jste nadšení pro cestování, velká města nebo mimořádné venkovské oblasti, pak jsou pro vás ideální! V tomto výběru je široká škála nálepek umístění , které zajišťujeme jak pro děti, tak pro dospělé. Budete moci najít návrhy slavných památek z celého světa, jako je eiffelova věž, krásné švýcarské alpy, vintage nebo moderní mapy, populární fráze mnoha různých zemí a mnoho dalších návrhů, které se dokonale hodí do vašich pokojů.

tyto samolepky na umístění vinylu jsou ideální pro to, aby váš prostor byl místem k odpočinku a odpojení od vnějšího světa, kde si samozřejmě můžete naplánovat další cestu, tyto nálepky by dokonce mohly inspirovat vaše rozhodnutí. Ideální nálepky pro umístění vinylu do obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo jakékoli místnosti, kterou chcete transformovat.


umístění, umístění, umístění, najděte si zde perfektní design!


zde na tenstickers najdete svůj perfektní design, ale víme, že ne každý najde něco, co jim vyhovuje! Pokud nenajdete design, který byste chtěli, můžeme pro vás a pouze pro vás vytvořit zcela personalizovanou nálepku místa. Prostě nám napište e-mail s tím, co hledáte! Nabízíme také možnost úpravy jednoho z našich návrhů katalogů, takže pokud například nemáte zájem o barvu nebo velikost, ale máte rádi nálepku, nebojte se! Díky tomu budete mít brzy ruce na vlastní pěst, vyrobené na zakázku přizpůsobené umístění nálepky.

povrchová úprava všech našich výrobků je matná, takže nezpůsobí žádné odrazy vnitřního nebo vnějšího světla! Je také snadno použitelný, včetně pokynů.

tak pokračujte, proč nepřidávat zvláštní, jedinečný nádech vaší místnosti nebo celého domu! Vytvořte pohodlné, zábavné a vzrušující prostory, ve kterých budete chtít strávit veškerý volný čas sezením. nálepky míst a míst vás budou cítit skvěle a vytvoří pro vás exkluzivní a krásný vzhled a atmosféru!

1-24 z 928 dekorativní vinylové samolepky

Filtr pro snížení počtu výsledků