Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Nálepka šťastný táborník vozidla

TenStickers. Nálepka šťastný táborník vozidla. Zobrazte svou lásku kempování pomocí této fantastické nálepky na auto! Anti-bublinový vinyl.

Volání všech šťastných táborníků! Pokud jste vášnivým táborníkem, tak proč nezaplatit hold svému milovanému koníčku s touto fantastickou nálepkou na vozidlo! Perfektní jako nálepka do auta pro všechny, kteří stále kempují a stále jsou do cvičení absolutně zamilovaní!

k dispozici v různých velikostech. Stejně jako všechny naše obtisky , je snadné je použít a extrémně dlouhotrvající. Vyrobené pomocí bublinotěsného vinylu a nezanechává po odstranění žádné poškození ani zbytky.

TenStickers. Nálepka šťastný táborník vozidla. Zobrazte svou lásku kempování pomocí této fantastické nálepky na auto! Anti-bublinový vinyl.

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)

Informace o Nálepka šťastný táborník vozidla

Reference: A13504

Hodnocení zákazníků, kteří zakoupili Nálepka šťastný táborník vozidla

Obecná hodnocení: 10 / 10

ten 04/09/2020 na 00:09 h

vše super, nálepky drží, odolné dešti a super provedení .. může se stát, že zásilka přijde a tucet dni později, ale to je corona..

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.