Celosvětové Doručení
0

Samolepky na Zakázku

Jsme přesvědčeni, že náš katalog jedinečné a originální samolepky na zeď je fantastické, ale my jsme plně pochopit a přijmout fakt, že nemáme všechny základny na které se vztahuje. Proto jsme vytvořili to, čemu věříme, že je nejlepší a nejkomplexnější nálepka přizpůsobení služby na internetu dnes! Jako takový, pokud máte konkrétní představu o designu byste rádi mají být provedeny do vlastní nálepku, rádi bychom, aby to pro vás! Naše nálepka tisk je ideální pro výrobu váš domov dekorace vyčnívat z davu v úžasné cestě!

Samolepky na ZakázkuZpůsob výroby perfektní individuální zeď nálepka je tak snadné, jako 1,2,3 (4)! Za prvé, nahrát design. Naše vytvořit svůj vlastní samolepky služba přijímá fotografií, počítačem generované vzory a většina ostatních věcí - Tak dlouho, jak je obraz na přijatelnou velikost a kvalitu, a neobsahuje vodoznaků, můžeme přeměnit jej na své vlastní personalizované umění zdi nálepka! Za druhé, vybrat, zda chcete, aby vaše design být monocolour, nebo pokud byste chtěli, aby obsahovaly více barev. Máte-li předložit návrh a zvolte možnost monocolour, budete muset vybrat barvu, ve kterém byste chtěli, které mají být provedeny. Potom zvolte, zda si přejete snímek, který chcete zahrnout pozadí a pak určit velikost si přejete. A konečně rozhodnout, zda si přejete dostávat e-mailem vzorový obraz o tom, jak by se vaše osobní obtisk vypadat.

S ohledem na kvalitu našich samolepky na zakázku, prosím, dovolte nám, aby vám v pohodě! Naše vinyly jsou vyrobeny stejným způsobem jako všechny naše ostatní samolepky - to znamená vynikající trvanlivost, 15 let životnost je i tu výhodu, že ji opustí absolutně žádné poškození nebo zbytky po odstranění, takže ať už máte krátkodobý plán pro personalizované vinylové samolepky, nebo chcete, aby to bylo na zeď v dohledné budoucnosti, naše výrobky jsou vhodné!

Zatímco naše webové stránky je fantastický, víme, že mnoho lidí by raději hovořit se skutečnou osobou o jejich designu snu, a to je v pořádku! pošlete nám jednoduše e-mailem na e-mailovo a budeme se snažit, aby vám pomohl, stejně jako my můžeme tím, že změní svůj návrh do zcela unikátní samolepky na zakázku!
Nahrát svůj design

Nahrát svůj design

ok
ok

Vyberte typ vinylu

Oříznout obrázek

Vybrat barvu

Zaznačit rozměry

x

Obrázek rámu
Rozměry vinylové samolepky nesouhlasí s původními proporcemi Vašeho obrázku.
Přesuňte osvětlený prostor, dokud nenajdete rám, který se vám nejvíce líbí.

Potřebujete pomoci?

Máte-li pochybnosti o tom, jak objednat nebo chcete, aby Vaše sestavení mělo speciální úpravu a chcete ji komentovat, kontaktujte nás. Poradíme Vám a zašleme Vám osobní nabídku.

Napište nám

info.cz@tenstickers.com

Důležité poznámky

1) Zašlete nám originál nejvyššího možného rozlišení, nejlépe ve vektorizovaných souborech (Illustrator, Corel ...)

2) Pokud zhodnotíme, že Váš návrh nemá dostatečnou kvalitu, budeme Vás kontaktovat, abychom Vám nabídli alternativy a řešení.

3) Pokud by Váš návrh vyžadoval zvláštní práci v rámci manipulace kvůli složitosti, může to znamenat dodatečné náklady.

4) Pro speciální vinylové samolepky (desky Vileda, interiéry z barevného skla, lamináty ...) nás kontaktujte na adrese info.cz@tenstickers.com.

5) V případě, že nemůžete nahrát obrázek (nadměrný objem, nepodporované formáty ...), pošlete nám ho emailem na info.cz@tenstickers.com.

6) Převést dokumenty z formátu Word (.doc) do formátu PDF.

7) Vinylové povrchy jsou vždy v matných tónech.

8) Je důležité vzít v úvahu s ohledem na výřezy (odstranění pozadí), že nejjemnější prvky konstrukce musí mít tloušťku nejméně 4 mm.

9) Pokud si na závěr nechcete vyrobit svou vinylovou samolepku, vrátíme Vám peníze rychle a efektivně. Kontaktujte nás.

10) Rozměry budou vypočteny v poměru k celkovému návrhu, který nahrajete, tudíž mějte na paměti, zda má obrázek kolem něj bílý okraj. Doporučujeme jej odstranit. Při přípravě vinylové samolepky budeme vycházet z maximální výšky nebo šířky, které jste uvedli, a budeme vždy dodržovat poměr.