Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Samolepky na Zakázku a Vlastní samolepky

Věříme, že náš katalog jedinečných a originálních samolepek na zeď je fantastické, ale plně chápeme a přijímáme, že nemáme všechny pokryté základny. Proto jsme dnes na internetu vybudovali to, co považujeme za nejlepší a nejkomplexnější službu přizpůsobení nálepek! Jako takový, pokud máte konkrétní představu o designu, který byste rádi udělali na vlastní nálepku, rádi bychom to udělali za vás! Náš tisk samolepek je ideální pro to, aby vaše domácí dekorace vynikla z davu úžasným způsobem!

Vlastní samolepky

Proces výroby perfektní personalizované samolepky na zeď je stejně snadný jako 1,2,3 (4)! Nejprve nahrajte svůj design. Naše vlastní samolepky služba přijímá fotografie, počítačové generované návrhy a většinu dalších věcí - pokud je obraz v přijatelné velikosti a kvalitě a neobsahuje vodoznaky, můžeme jej převést do vaší vlastní personalizované nálepky na zeď! za druhé, vyberte, zda chcete, aby byl váš návrh jednobarevný, nebo zda chcete, aby obsahoval více barev. Pokud odešlete návrh a vyberete možnost jednobarevné, budete muset vybrat barvu, ve které chcete, aby byla vyrobena. Pak zvolte, zda chcete, aby obrázek obsahoval pozadí, a poté zadejte velikost, kterou chcete. Nakonec se rozhodněte, zda si přejete zaslat e-mailem vzorový obrázek toho, jak bude vypadat váš osobní štítek.

Pokud jde o kvalitu našich vlastní vinylových samolepek, dovolte nám, abychom vás uvolnili! Naše vinyly jsou vyráběny přesně stejným způsobem jako všechny naše ostatní nálepky - to znamená vynikající trvanlivost, životnost 15 let a výhodu, že po odstranění nezanechává absolutně žádné poškození ani zbytky, takže ať už máte krátkodobý plán pro přizpůsobení vinylové samolepky , nebo chcete, aby to bylo na vaší zdi v dohledné budoucnosti, naše výrobky jsou vhodné!

Zatímco naše webová služba je fantastická, víme, že mnoho lidí by raději mluvilo se skutečnou osobou o jejich vysněném designu, a to je v pořádku! Jednoduše nám pošlete e-mail na %email% a my se budeme snažit, abychom vám co nejvíce pomohli transformací vašeho návrhu na zcela jedinečná vlastní samolepka na zeď!

Nahrát svůj design

Nahrát svůj design

ok
ok

Vyberte typ vinylu

Oříznout obrázek

Vybrat barvu

Zaznačit rozměry

x

Obrázek rámu
Rozměry vinylové samolepky nesouhlasí s původními proporcemi Vašeho obrázku.
Přesuňte osvětlený prostor, dokud nenajdete rám, který se vám nejvíce líbí.

Potřebujete pomoci?

Máte-li pochybnosti o tom, jak objednat nebo chcete, aby Vaše sestavení mělo speciální úpravu a chcete ji komentovat, kontaktujte nás. Poradíme Vám a zašleme Vám osobní nabídku.

Napište nám

info.cz@tenstickers.com

Důležité poznámky

1) Zašlete nám originál nejvyššího možného rozlišení, nejlépe ve vektorizovaných souborech (Illustrator, Corel ...)

2) Pokud zhodnotíme, že Váš návrh nemá dostatečnou kvalitu, budeme Vás kontaktovat, abychom Vám nabídli alternativy a řešení.

3) Pokud by Váš návrh vyžadoval zvláštní práci v rámci manipulace kvůli složitosti, může to znamenat dodatečné náklady.

4) Pro speciální vinylové samolepky (desky Vileda, interiéry z barevného skla, lamináty ...) nás kontaktujte na adrese info.cz@tenstickers.com.

5) V případě, že nemůžete nahrát obrázek (nadměrný objem, nepodporované formáty ...), pošlete nám ho emailem na info.cz@tenstickers.com.

6) Převést dokumenty z formátu Word (.doc) do formátu PDF.

7) Vinylové povrchy jsou vždy v matných tónech.

8) Je důležité vzít v úvahu s ohledem na výřezy (odstranění pozadí), že nejjemnější prvky konstrukce musí mít tloušťku nejméně 4 mm.

9) Pokud si na závěr nechcete vyrobit svou vinylovou samolepku, vrátíme Vám peníze rychle a efektivně. Kontaktujte nás.

10) Rozměry budou vypočteny v poměru k celkovému návrhu, který nahrajete, tudíž mějte na paměti, zda má obrázek kolem něj bílý okraj. Doporučujeme jej odstranit. Při přípravě vinylové samolepky budeme vycházet z maximální výšky nebo šířky, které jste uvedli, a budeme vždy dodržovat poměr.