Celosvětové Doručení
0
Filtry

Tématika

Povrch

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Samolepky na obklady

Proč si koupit dlaždice, když můžete mít samolepky na dlaždičky! Tento svět, který jste právě zadali, je obrovský a plný jeden, plný neuvěřitelně rozmanité a krásné výrobky, které čekají jen na vás k objevování. Zde naleznete návrhy pro každou příležitost, vkusu a stylu, a jsme si jisti, že máme něco pro vás! Tak na co čekáš? Ponořit a uvidíme, co můžete najít!

Podívejte se na naše VERSA-dlaždicové katalogu!

Náš tým designérů patří k nejtalentovanějším v zemi a pracují pilně a pečlivě každý den s cílem vytvořit některé z nejlepších dlaždic obtisků k dispozici na internetu ještě dnes. Co to znamená pro vás je, že máme stále rostoucí adresář plný nejnovějších a nejlepších modelů a navrhuje právě pro vás pan / paní zákazníka!

Otočit nudné, malované stěny do uměleckého díla v několika jednoduchých krocích: nejprve vybrat svůj design a pak čekat na to, které mají být dodány, a pak aplikovat na zeď. Je to tak jednoduché! Umístěte nálepky dlaždice stěny v řadě, čtverec, nebo řezané a umístit je v libovolné poloze, které chcete.

Pokud stále nemůžete najít přesně věc, kterou jste hledali, za prvé, dobrá práce na to, že je tak snadno spokojený, sláva tobě. Ale neboj se, stále ještě můžeme dát vám přesně to, co chcete. Nezapomeňte, že úžasný tým designérů, že jsem ti o? No, oni jsou více než šťastný vytvořit zcela novou personalizovanou dlaždic nálepka designu právě pro vás! Vše, co musíte udělat, je nahrát obrázek, který chcete, nebo popsat, aby náš návrhářský tým, pak nám říct, velikost, a my začal vytvářet přesné personalizované samolepky na dlaždičky, které jste vždy chtěli.

Pokud jste si mysleli, tyto dlaždice na stěnu může být nějaký druh krátkodobých investic, jste se mýlili! Naše vysoce kvalitní, odolné vinylové samolepky jsou postavena tak, aby poslední desetiletí! Jsou také neuvěřitelně jednoduché a snadno se vztahuje na každou stěnu nebo na hladkém povrchu, bez starostí o záhyby, bublinkami nebo slzy. A co víc, mohou být všechny snadno odstranit, takže žádné stopy, poškození nebo zbytky za sebou na své milované stěnách.

1-24 z 55 dekorativní vinylové samolepky