Celosvětové Doručení
0
Filtry

Tématika

Povrch

Umístění

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Samolepky na zeď dinosauři a drak

Draci a dinosauři - dva z nejoblíbenějších domácích výzdobových témat mezi dětmi dnes. To je důvod, proč jsme v Tenstickers pracovali neúnavně dát dohromady úžasnou sbírku obou draka nálepky a dinosaur samolepky! Naše drak a dinosaurus samolepky bude vypadat přidat nádherný dotek na jakékoliv ložnici nebo jakékoliv jiné oblasti, kde chcete přidat hrůzostrašný nebo stylovou estetiku! Ideální pro děti i dospělé!

Ozdobte ŽÁDNOU ložnice s drakem a dinosaurus samolepky


Dragon samolepky jsou ideální dekorační motivy pro dětskou ložnici a máme nálepku v každém stylu, aby vyhovovaly každé dítě! Z překvapivých ještě futuristické myšlenky, fantasticky zábavné kreslených vzorů - Máme drak obtisky pro každé téma a každý jeden.

A zábava nekončí - Naše dinosaur samolepky jsou stejně dobré - T-Rex, Velociraptor - Máme dokonce zde zahrnuty pterodaktylové! Tento druh palety je prostě není něco takového najdete na jiném místě, což je to, co věříme, že je tato kolekce tak skvělý!

A there's více - nabízíme také celou řadu přizpůsobitelných štítků, takže ať už je to vaše dětskou jméno, příjmení, nebo cokoliv jiného, ​​můžeme udělat to, aby vytvořil svůj vlastní přizpůsobené Dragon nálepku nebo jedinečné personalizované dinosaur samolepky!

Kromě toho nabízíme také vynikající přizpůsobení službu, která vám umožní vytvořit svůj vlastní jedinečný dračí vinyl nebo dinosaura umění nálepka (nebo obojí, pokud máte pocit, fantazie). Stačí poslat e-mail na %email% a my se do práce na tom, aby vám dokonalý nálepku! Můžete také e-mailem nám, pokud máte nějaké dotazy týkající se některého z našich produktů - Rádi bychom se s vámi mluvit!

Co se týče samotných našich samolepky, jsme velmi hrdí na to, chlubit, že stejně jako všechny naše obtisky, naše drak a dinosaur zeď umění samolepky jsou vyrobeny pomocí extrémně vysoce kvalitního materiálu, což znamená, že fungovat skvěle dlouhou dobu (15 let) a nabídku brilantní snadnost použití! Mezitím, měli byste se rozhodnout, že již nechcete naše samolepky na zeď - To je v pořádku: Nechávají absolutně žádné poškození nebo zbytky po odstranění!

1-24 z 71 dekorativní vinylové samolepky