Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Samolepky na Zeď Vlastní Text

Fantastická služba přizpůsobení textu , která je ideální pro výrobu vlastních samolepek s přizpůsobeným textem! my v tenstickers věříme, že si každý zaslouží příležitost vytvořit si svůj vlastní design - každý má jiná slova nebo fráze, které jsou pro ně důležité, a proto nyní nabízíme tuto ohromující službu, aby pro vás bylo perfektní personalizovanou textovou nálepkou! Ano, ať už je to nabídka, jméno nebo cokoli jiného, co je vhodné, opravdu věříme, že máme to, co je potřeba, abychom vás opravdu velmi potěšili! Můžete začít navrhovat hned, ale nejdříve si budete chtít přečíst toto:

Přizpůsobte si svůj domov pomocí přizpůsobeného textového štítku

My v tenstickers nabízíme ohromující výběr textových nálepek, ale také víme, že každý má jinou preferenci, pokud jde o takovou věc - každý má citace, které znamenají něco jen pro ně, a každý má jména, která nemusí být zpočátku zobrazena na našem webu, proto je tak důležité sestavit silnou službu přizpůsobení, s níž by pro ně každý měl být schopen vytvořit perfektní personalizovaný textový štítek pro ně!

Proces vytváření personalizovaného textového obtisku je relativně jednoduchý, který by měl být dostatečně jednoduchý na navigaci! Vše je ukázáno níže, ale dovolte nám, abychom si s ním promluvili, jen abychom se ujistili, že pro vás dostanete tu správnou nálepku: nejprve si pomyslete na text, který si přejete převést do přizpůsobeného textového štítku. Zadejte to do pole s názvem „text 1“ (pokud chcete, můžete do polí níže zadat další text). Pak se rozhodněte o velikosti, v jaké chcete text vložit, do políček s názvem „měření“. Poté se před výběrem barvy z naší rozsáhlé palety rozhodněte, zda chcete, aby byl váš text zrcadlený nebo normální. Nakonec rozhodněte o písmu, ve kterém chcete text , vyberte formát textu v poli, ve kterém se text objeví, a vy sami máte úžasnou přizpůsobenou textovou nálepku!

A konečně nezapomeňte na úžasnou známku kvality, kterou můžeme poskytnout díky našemu vynikajícímu vinylu - 15letá životnost a aplikace stejně snadné jako 1,2,3!

Podívejte se na náš videotutoriál abyste věděli, jak funguje.

Zadejte texty

Zadejte texty, které chcete vytvořit. Máte limit 50 znaků na řádku a můžete si vybrat mezi různými písmy a barvami.
Budeme procesovat texty jednotlivě, řádek po řádku s uvedenými charakteristikami.

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

Namodelovat velikost a barvu povrchu, na který jej použijete:

100 cm
50 cm

Rozměry povrchu

Pokud vyberete rozměry povrchu, kde umístíte svou vinylovou samolepku, budete schopni přetáhnout texty, které budou větší nebo menší, a jejich velikost bude automaticky přepočtena.

x

Barva Vaší stěny

Barva stěny slouží pouze k vytvoření náhledu pro umístění, v žádném případě nebude vytištěna jako obrys vybraného návrhu.

Důležité poznámky

1) Celková cena je součtem všech individuálních textů.
2) Budeme procesovat texty jednotlivě, řádek po řádku s uvedenými charakteristikami.
3) Pro povolení ořezu nebude možné vytvořit vinylové samolepky s výškou menší než 2 cm.
4) Všechny naše vinylové samolepky jsou matné.
5) Vinylové samolepky budou provedeny siluetově, beze spodu. Pokud chcete, aby barva pozadí naznačovala, která z nich je v pozadí.
6) Rozměry každého textu vychází z pole tečkovaných čar.
7) Pokud text, který chcete zadat, obsahuje speciální znaky nebo je napsán v jazycích, které nejsou typické pro západní abecedu, kontaktujte nás, protože ne všechny fonty mají tyto zdroje.

Individuální cenové nabídky

Pokud chcete vytvořit text s mnoha znaky, například báseň, text písně nebo odstavec knihy, kontaktujte nás na adreseinfo.cz@tenstickers.com a zadejte, jaké barvy a rozměry chcete pro celkové vinylovésamolepky a připojte text, který chcete vytvořit. Upřednostňujeme ve verzi PDF.

Hodnocení zákazníků, kteří si zakoupili vlastní vinylové samolepky.

Obecná hodnocení: 10 / 10

ten 08/05/2019 na 16:26 h

Precizní práce