Celosvětové Doručení
0

Samolepky na Zeď Vlastní Text

Fantastické samolepky na zeď vlastní text, vhodné pro výrobu vašeho vlastního přizpůsobeného textového samolepky! My v Tenstickers Takže, ať už je to citát, jméno nebo cokoli jiného, ​​kdo má být schopen, jsme opravdu ochotni, že máme to, co je možné, aby jste velmi rád opravdu! Můžete doporučit navrhování nyní, ale možná budete moci chtít být toto:

Přizpůsobení si domů s vlastní samolepky na zeď vlastní textMy v Tenstickers výběru ohromující výběr textů nálepek, ale i víme, že každý má své přátele, když jde o své věci - Každý, kdo má citace, kdo něco označí, je jen každý, kdo má šanci zpívat na své webové stránky, proč je důvod, proč je možné použít k dispozici i úpravy, které mohou být použity pro každého, kdo má šanci získat dokonalou personalizovanou textovou nálepku pro ně!

Proces vytváření Samolepky na Zeď Vlastní Text je snadná, může být možná i malá dost pro posouvání! Vše, co je uvedeno níže, ale můžete nám napsat přesný odkaz na to, že máte naprosto jisti, že máte tu nejlepší nálepku pro vás: Za první, názor, že text, kdo chce převést vlastní textovou obtisk. Zadat do pole s názvem'Text 1 '(vložit další text do níže, kde se vám líbí boxy). Pak se podívejte o hodnotách, ve kterých si přejete text zadávání čísel v polích s uvedením'měření '. Po tom, rozhodnout, zda si přejete, aby text, který má zrcadlové orientaci nebo normální orientaci, před výběrem barvy z naší rozsáhlé palety. A konečně, žádejte o písmo, nebo si přečtěte text, který chcete napsat, napište text do pole, napište si text, a máte pro vás úžasnou vlastní textovou nálepku!

Podívejte se na náš videotutoriál abyste věděli, jak funguje.

Zadejte texty

Zadejte texty, které chcete vytvořit. Máte limit 50 znaků na řádku a můžete si vybrat mezi různými písmy a barvami.
Budeme procesovat texty jednotlivě, řádek po řádku s uvedenými charakteristikami.

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

0

Rozměry (šířka x výška)

cm
x
cm

Namodelovat velikost a barvu povrchu, na který jej použijete:

100 cm
50 cm

Rozměry povrchu

Pokud vyberete rozměry povrchu, kde umístíte svou vinylovou samolepku, budete schopni přetáhnout texty, které budou větší nebo menší, a jejich velikost bude automaticky přepočtena.

x

Barva Vaší stěny

Barva stěny slouží pouze k vytvoření náhledu pro umístění, v žádném případě nebude vytištěna jako obrys vybraného návrhu.

Důležité poznámky

1) Celková cena je součtem všech individuálních textů.
2) Budeme procesovat texty jednotlivě, řádek po řádku s uvedenými charakteristikami.
3) Pro povolení ořezu nebude možné vytvořit vinylové samolepky s výškou menší než 2 cm.
4) Všechny naše vinylové samolepky jsou matné.
5) Vinylové samolepky budou provedeny siluetově, beze spodu. Pokud chcete, aby barva pozadí naznačovala, která z nich je v pozadí.
6) Rozměry každého textu vychází z pole tečkovaných čar.
7) Pokud text, který chcete zadat, obsahuje speciální znaky nebo je napsán v jazycích, které nejsou typické pro západní abecedu, kontaktujte nás, protože ne všechny fonty mají tyto zdroje.

Individuální cenové nabídky

Pokud chcete vytvořit text s mnoha znaky, například báseň, text písně nebo odstavec knihy, kontaktujte nás na adreseinfo.cz@tenstickers.com a zadejte, jaké barvy a rozměry chcete pro celkové vinylovésamolepky a připojte text, který chcete vytvořit. Upřednostňujeme ve verzi PDF.

Hodnocení zákazníků, kteří si zakoupili vlastní vinylové samolepky.

Obecná hodnocení: 10 / 10

ten 08/05/2019 sticker.rating.hourPrefix 16:26 h

Precizní práce