0
Filtry

Tématika

Jiné filtry

  • Styl
  • Formát
  • Cílová skupina
  • Počet osob

Notebooky a samolepky na tablety

Fantastické kolekce dekoračních vzorů, ideální notebook a samolepky!

V tento den a věk, náš notebook nebo tablet může být podobný naší pravé nebo levé ruky - Doprovodný nás všude jdeme; Ve skutečnosti, někteří by zřejmě raději ztratí svou pravou ruku, než ztratí svůj notebook! Jako takový, to se stává více a více důležité, aby naše elektronické zařízení vyniknout a opravdu se zdají být naše vlastní. To je důvod, proč jsme v Tenstickers byly neúnavně pracuje na vytvoření tohoto neuvěřitelnou sbírku pro vaši pročtení! Nikdo nechce chodit do knihovny a vidět 100 prosté kryty černé nebo bílé barvě notebooku; Ne, všichni bychom raději ty stojící ven s Banksy inspirovaný designem laptop umění obtisk, personalizované vinyl nebo cokoli jiného, ​​co bere vaše fantazie!

Najít perfektní samolepky na notebooky pro vásA to je krása služeb, které poskytujeme zde na Tenstickers - Pokud byste nenašli ten správný notebook nálepku pro vás mezi naší nabídky více než 250 návrhů, žádný strach! Máme kompletní úprav službu a budeme rádi, aby se notebook nálepku z jakéhokoli návrhu, který odešlete k nám, zatímco budeme také zcela flexibilní s návrhy jsme již nabízejí, takže jestli chcete změnit nejvíce maličkost, nebo změnit všechno, o jednom z našich samolepky, dejte nám zvon! Všechny žádosti návrhu by měly být zaslány do info.cz@tenstickers.com.


Právě v tomto okamžiku jste pravděpodobně ptát sami sebe na jednu otázku? Bude můj laptop být ten pravý pro každý počítač nálepka? No, vyzýváme vás, abyste si starosti, protože každá nálepka mohou být vyrobeny z jakéhokoliv notebooku se vám líbí, takže i když se vám líbí některý z našich Macbook samolepek, ale mají Dell, to je v pořádku! Můžeme upravit některý z našich počítačových obtisky, aby byla vhodná pro každou notebook!

Další věc, která by mohla být ve vaší mysli, je myšlenka, že zatímco vy chcete ozdobit váš notebook, nechcete jít o celých devět yardů a zdobí celou věc! No - ano, uhodli you've - to není žádný problém ani, protože můžeme snadno nastavit všechny naše notebooky samolepky a máme nepřeberné množství vzorů, zejména pro každou skulinu vašeho osobního počítače!

Jeden moudrý muž kdysi řekl, že žádný notebook je kompletní bez nějaké osobní dekorace - Poslechněte si muže a koupit teď!"

10 / 10

1 Hodnocení

1-24 z 95 dekorativní vinylové samolepky