Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Kdo jsme

Tenstickers se zrodil z podnikatelského ducha profesionálů v odvětví dekorace, grafiky a online marketingu. Naším cílem je posílit odvětví tím, že eliminujeme zprostředkovatele a nabídneme tak koncovým zákazníkům levnější ceny.

Dospinujeme designovým studiem, kde neustále vytváříme nové a avantgardní vzory, které dávají jiný dotek Vašemu domu či Vašemu vozu.

Pro zachycení každého z těchto výtvorů máme k dispozici nejnovější technologie pro ořez nebo tisk vinylů. Mimo to používáme vinyly vysoké kvality.

Cíl, na kterém v Tenstickers denně pracujeme, má uspokojit každou potřebu našich klientů, co se týče dekorace nebo osobitost rodinných prostorů.

Kdo jsme

Tři důvody proč zakoupit na Tenstickers

1 - Snadno použitelné dekorativní vinylové samolepky a vzorek pro nacvičení použití ve všech objednávkách

Nebojte se vzduchových bublin, je to jako kdybyste sestavovali malé knihy, většina tenstickers vých designů je vyrobena z vinylů s adhezivním lepidlem, které se snadno aplikuje.
A pokud se cítíte nejistě, protože je to poprvé, co jste nanesli dekorativní nálepku, nemějte strach, protože společně s našimi pokyny Vám přijde malý vzorek bílého vinylu, na kterém se můžete procvičovat.

2- Obrázky ořezané dle obrysu

Zapomeňte na bílé ozdobné vinylové desky s obrazem uprostřed.
Tenstickers dodává dekorativní vinylové samolepky ozdobené kolem obrysu tak, aby se dobře výjimaly na jakkoli barevném pozadí stěny.
Podívejte se na dětské vinylové samolepky, vinylové samolepky pro mladé, vinylové samolepky pro obývací pokoj a ložnici atd.

3- Dekorativní vinylové samolepky bez odrazů, zato s velmi živými barvami

Používáme speciální saténové dekorativní vinylové samolepky, které neodrážejí světla, ale mají skvělou barvu, která zvýrazní dekoraci vašeho domova
Podívejte se na naše samolepky, fotostěny, dětské vinylové samolepky a všechny druhy dekorativních vinylylových samolepek.

Kvalita je patrná v malých detailech a nemusí být dražší.