Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení
Filtry

Tématika

Výtisky na mapě světa

Svět je velké místo. Možná to víte ze svých cest, nebo můžete jen rádi trávit hodiny zíráním do atlasu. Pokud to zní jako vy, vytvořili jsme perfektní kolekci! Vítejte v našem katalogu pláten na mapě světa! Máme tolik zářivých a vzrušujících designů, ze kterých si můžete vybrat, určitě existuje ten, který budete zbožňovat a perfektně zapadne do vašeho pokoje! Můžete si je dát do svého obývacího pokoje nebo ložnice, příležitostí je neomezeno! Přijďte a prozkoumejte tuto novou sbírku uměleckých pláten světa!

prozkoumejte a dozvíte se o naší planetě s tímto katalogem pláten na zeď na mapě světa!

od jednoduchých výtisků map na světě až po složité vzory, které ukazují abstraktnější pohled na svět, v této nádherné kolekci je něco, co vyhovuje každému vkusu! Tyto návrhy mapových pláten na zeď jsou také ideální pro výuku vašeho dítěte o světě! Budou podněcovány nádhernými barvami designu a budou se chtít dozvědět více o různých místech, která představují! Vaše dítě může být dalším slavným geografem! Každý den vás budou prakticky přetahovat na nástěnné plátno mapy světa, aby se dozvěděli něco víc. Inspirujete jejich zvědavost! Proč bys to nechtěl!

máte pocit, že kutilství není jednou z vašich silných stránek? Nemusíte se bát! Naše umění mapového plátna je velmi snadné umístit na zeď! Můžete dokonce použít háčky, které neoznačují vaše stěny, takže pokud se vám nelíbí poloha, můžete ji přesunout! Zašleme vám jednoduchou sadu pokynů, které vám pomohou „zmapovat“ dokonalé umístění tisku! Všechny naše barevné vzory mapových pláten světa jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, takže na vaší zdi vydrží velmi dlouho! Také se velmi snadno čistí! Vše, co musíte udělat, je otřít je vlhkým hadříkem! Vaše ideální plátěná nástěnná mapa čeká!

tak to je ono, dostali jste se až na konec této stránky! To znamená, že je čas prozkoumat naši sbírku pláten na mapě světa! Jejich kvalita vás ohromí a jejich cena je tak dobrá! Jakmile jej umístíte na zeď, bude se váš pokoj cítit úplně proměněný! Objednejte si od nás ideální umělecké plátno mapy světa! Nebudete litovat!
Mapa světa na plátně v akvarelových texturách. Je vepsán textem „wanderlust“. Je odolný a potištěný v kvalitním provedení.
Mapa světa na plátně v akvarelových texturách. Je vepsán textem „wanderlust“. Je odolný a potištěný v kvalitním provedení.
Dto dnes 12%
1554.22 Kč1290

1-1 z 1 obrazy na plátně