Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Přizpůsobené vinylové koberce

Nudí vás všechny pokoje, které vypadají stejně? Vidíte podobné designy ve všech obchodech? Jste na správném místě! Náš úžasný tým vám pomůže vytvořit přizpůsobený vinylový koberec přesně pro vás, přesně tak, jak ho chcete! Myslíš na květiny? Nebo možná tygři? Nebo možná bláznivá směs vašich oblíbených fotografií z dovolené? Nebojte se, vytvoříme to pro vás! Náš vlastní vinylový koberec vám umožní používat vaši fantazii, kolik chcete, a snadno vyzdobí podlahu vašeho domova! Nejen že dobře vypadá, ale je také praktický a pohodlný.

dáme vám nekonečné možnosti vytvořit si vlastní přizpůsobenou vinylovou rohož!

personalizované vinylové koberce mohou být náročné na design, pokud jste to ještě neudělali. Máme to štěstí, že máme úžasný tým, který společně pracuje, aby vám tento proces usnadnil a splnil vaše sny. Nezáleží na tom, jestli máte v hlavě celý projekt, nebo znáte jen pár detailů, nebo potřebujete návrhy velikostí, jsme tu, abychom vám pomohli. přizpůsobitelný vinylový koberec může být cokoli, na co máte chuť! Přemýšlíte o kruhovém tvaru? Nebo čtverec? Nebo možná tvar jablka? Uděláme vše možné. zakázkové vinylové koberce znamenají nekonečné možnosti proměnit vaše nápady v činy a vyzdobit váš domov tak, jak jste vždy chtěli!

můžeme vás ujistit, že naše vlastní vinylové podlahy jsou stejně dobré jako ostatní naše výrobky. Hrdě a sebevědomě můžeme říci, že používáme nejkvalitnější materiály dostupné na trhu a nejlepší technologii a strojní zařízení, jaké tam jsou. osobní vinylová podlaha je krásná, pohodlná a praktická. Máme to všechno! Ochrání vaši původní podlahu před poškozením a také vašim nohám poskytne pohodlnou oporu. personalizované vinylové rohože jsou vyrobeny z antialergických a protiskluzových materiálů, díky čemuž jsou ideální pro použití kdekoli v domě!

v případě, že se váš osobní vinylový koberec zašpiní, stačí vlhkým ubrouskem nečistoty vyčistit a budete s nimi velmi dlouho spokojení! Kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy, rádi vám pomůžeme! Nabízíme dodání domů se všemi našimi objednávkami, takže neztrácejte čas a kontaktujte nás a vytvořte si svůj vlastní vinylový koberec!
Nastavení 0 x 0 cm
Originál
Sépiový
B/N
Originál
Obdélník
Náměstí
Kolo

Minimální opatření pro tento produkt jsou 2 cm x 2 cm

Šířka / Horizontální (cm.)
x
Délka / Vertikální (cm.) - úměrný
personalized.service.add

Potřebujete pomoci?

Máte-li pochybnosti o tom, jak objednat nebo chcete, aby Vaše sestavení mělo speciální úpravu a chcete ji komentovat, kontaktujte nás. Poradíme Vám a zašleme Vám osobní nabídku.

Napište nám

info.cz@tenstickers.com

Důležité poznámky

1) Zašlete nám originál nejvyššího možného rozlišení, nejlépe ve vektorizovaných souborech (Illustrator, Corel ...)

2) Pokud zhodnotíme, že Váš návrh nemá dostatečnou kvalitu, budeme Vás kontaktovat, abychom Vám nabídli alternativy a řešení.

3) Pokud by Váš návrh vyžadoval zvláštní práci v rámci manipulace kvůli složitosti, může to znamenat dodatečné náklady.

4) V případě, že nemůžete nahrát obrázek (nadměrný objem, nepodporované formáty ...), pošlete nám ho emailem na info.cz@tenstickers.com.

5) Převést dokumenty z formátu Word (.doc) do formátu PDF.

6) Povrch koberce je vždy matný.

7) Je důležité mít na paměti, že siluety koberců by měly být vždy co nejpevnější, nejlépe geometrické tvary, jako jsou čtverce, elipsy atd.

8) Měření budou vypočítána v poměru k celému nahranému designu, takže buďte opatrní, pokud má váš obrázek kolem sebe bílé okraje. Důrazně doporučujeme, abyste se těchto okrajů zbavili. Když vyrábíme vaši vinylovou rohož, založíme naše návrhy na požadované šířce a přizpůsobíme výšku.

9) Nakonec, pokud se rozhodnete, že již nechcete pokračovat v objednávce a my jsme nespustili výrobu, rychle vám vrátíme peníze. Kontaktujte nás!