0

Atomů a elektronů

TenStickers. Atomů a elektronů. Inspirovaný vědeckým designem, který dává vašemu notebooku nebo macbooku originální nádech. Můžete přizpůsobit svůj tablet, notebook, ipad, macbook nebo jiné elektrické zařízení s hladkým povrchem. Skupina elektronů, která obíhá atom, který je jablko.

Barva Vaší stěny

Barva
T
Rozměry (šířka x výška)
Inspirovaný vědeckým designem, který dává vašemu notebooku nebo macbooku originální nádech. Fantastický design tvoří naši sbírku samolepek macbook. Můžete přizpůsobit svůj tablet, notebook, ipad, macbook nebo jiné elektrické zařízení s hladkým povrchem. Skupina elektronů, která obíhá atom, který je jablko. Miluješ vědu? Pokud ano, je to ideální obtisk pro přizpůsobení vašeho zařízení a vyčistěte jej od ostatních.

tento nálepky pro notebooky s atomy a elektrony jsou k dispozici v různých barvách a velikostech. Vyrobený z vysoce kvalitního vinylu, snadno se aplikuje a odstraňuje. * velikost nálepky se může lišit v závislosti na zařízení.

Informace o Atomů a elektronů

Reference: A4424

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.