0

Symbol míru dekorativní obtisk

TenStickers. Symbol míru dekorativní obtisk. Dekorativní originální nálepka proslulé a univerzální pacifistické ikony. Můžete tuto štítek loga umístit na libovolný hladký povrch; jako samolepka na stěnu, samolepka na auta nebo nálepka na notebook.

Barva Vaší stěny

Barva
T
Rozměry (šířka x výška)
Jednoduchá, ale účinná originální nálepka proslulé a univerzální pacifistické ikony. Prosíváte o mír ve světě? Jsi idealista? Osoba s morálkou? Pak je tento monochromatický obtisk pro vás! Toto logo můžete umístit na hladký povrch; jako samolepka na stěnu, samolepka na auta nebo nálepka na notebook. Používejte tuto všestrannou nálepku, abyste projevili lásku každému, kdo ji vidí, bez ohledu na to, jaké náboženství, rasu nebo politický názor.
vysoce kvalitní vinylový design k dispozici v 50 různých barvách a širokém rozsahu velikostí. snadno se aplikuje , aniž by byly odstraněny žádné zbytky.

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.