Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Dobrodružství čeká nálepka na auto kaligrafie

TenStickers. Dobrodružství čeká nálepka na auto kaligrafie. Připomeňte si, že každá cesta ve vašem vozidle je dobrodružstvím s tímto vynikajícím štítkem do auta. Ideální pro všechny cestovatelské sny! Anti-bublinový vinyl.

Nádherná nálepka na vozidlo, zobrazující inspirativní větu „e; dobrodružství čeká“ e; psaný kaligrafickým stylem. Cupidova šipka je také součástí nálepky, takže pokud máte rádi své vozidlo a věříte, že každá cesta je dobrodružstvím, tato nálepka je pro vás ideální!

k dispozici v různých barvách a velikostech. Stejně jako všechny naše obtisky, je snadné je použít a extrémně dlouhotrvající.TenStickers. Dobrodružství čeká nálepka na auto kaligrafie. Připomeňte si, že každá cesta ve vašem vozidle je dobrodružstvím s tímto vynikajícím štítkem do auta. Ideální pro všechny cestovatelské sny! Anti-bublinový vinyl.

Barva Vaší stěny

Barva
T
Rozměry (šířka x výška)

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.