Celosvětové Doručení
Filtry

Tématika

Povrch

Umístění

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Nalepky na zed' Řím

Kolekce návrhů vycházejících z historického hlavního města Říma. Pokud máte rádi toto italské město, pak si určitě zamilujete tento výběr krásných obtisků.

řada textových samolepek , nástěnných maleb a dalších kreativních ilustrací inspirovaných Římem. Máte pocit, jako byste bloudili nádhernými ulicemi tohoto města z pohodlí vašeho domova s podrobným designem, který vašim pokojům dodá okamžitý styl a charakter.

k dispozici v mnoha velikostech a barvách, aby co nejlépe vyhovovaly vám a prostoru, který chcete zdobit.

jak vyzdobit můj dům římskými samolepkami?

existuje široká škála romských samolepek, takže si můžete najít ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, můžete si vybrat velikost vašeho produktu a v případě jednobarevných samolepek máte na výběr paletu více než 40 barev. Najděte ten, který vám nejlépe vyhovuje pro váš interiér.

například kresby jako slovo Řím, vytvořené ze snímků, na kterých můžete vidět vlajku, koloseum, panteon a mnoho dalších památek charakteristických pro toto velké město.

ilustrace siluety tohoto velkého města, abyste měli na první pohled všechny hlavní charakteristické památky a mohli si užít novou výzdobu. Pokud máte rádi římskou kulturu a toto velkoměsto, určitě si budete chtít přizpůsobit svůj domov a vytvořit prostředí pomocí těchto římských samolepek.

římské textové samolepky a vzory, například fráze veni vidi vici nebo ave cesar morituri te salutant. Mýtické fráze z římské kultury, které ukáží váš dobrý vkus pro dekoraci.

tyto římské samolepky na zeď jsou vhodné do každé místnosti, od obývacího pokoje až po ložnici, včetně kuchyně a jídelny. Naše dekorativní samolepky lze umístit na jakýkoli rovný povrch, od stěn po nábytek, spotřebiče, sklo nebo obrazovky.

samolepky na zeď Řím se snadno aplikují, během aplikace nejsou uvnitř bubliny, integrují se a dokonale splývají s povrchem. Snadno se umývají vlhkým hadříkem a mají matný povrch, takže nedochází k odrazu vnějšího ani vnitřního světla.

přineste si kousek italského hlavního města domů a nechte všechny své hosty ohromené!

1-16 z 16 dekorativní vinylové samolepky