Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení
Filtry

Rustikální žaluzie

Existuje ve vašem domácím dekoraci spousta rustikálních prvků? Hledáte perfektní okenní nebo dveřní díl? Proč si neobjednat něco z naší kolekce venkovských rolet! každý jednotlivý design v této zbrusu nové kategorii byl ručně navržen naším skvělým týmem! Můžete si být jisti, že do každého produktu bylo vloženo mnoho lásky a péče! Podívejte se nyní na naše rustikální žaluzie!

úžasné rustikální rolety

od obrazů koní až po klasické stodoly - v naší kolekci venkovských rolet je něco pro každý typ domova. všichni vaši hosté budou skutečně ohromeni tím, jak se vám podařilo přimět žaluzie, aby ladily se zbytkem vašeho dekoru! Ukazuje, že jste skutečně na vrcholu módy! Budou tak žárlit!

každá položka v naší rustikální kolekci okenních rolet je ručně vyrobena naším báječným designovým týmem. To znamená, že můžeme vyrobit zakázku na zakázku v jakékoli velikosti, kterou potřebujete! Dejte nám vědět požadovaná měření a my se budeme snažit, aby se to stalo! Můžete si dokonce vybrat, na které straně chcete, aby byl váš řetězový mechanismus!

1-10 z 10 rolety