Celosvětové Doručení
Filtry

Tématika

Povrch

Umístění

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Vinylové listy Obyčejné Barvy

Kolekce samolepek z vinylového listu s s obyčejnými blokovými barvami. širokou škálu barev na výběr. Praktické obtisky ke zdobení vašeho domova.


tento výběr jednobarevných samolepek na list je skvělý pro snadné zakrytí prázdných míst a nemusíte se bát, že si s barvou uděláte nepořádek! Všechny tyto obtisky se snadno aplikují a po odstranění nezanechají žádné zbytky.


proměňte své stěny a doplňky během několika minut pomocí těchto samolepek na plech, které vás zbaví stresu při zdobení. Vyberte si z naší nabídky velikostí nebo nám pošlete e-mail na adresu info@tenstickers. Co. Uk, pokud požadujete konkrétní velikosti.

bude opravdu snadné přizpůsobit a vyzdobit jakoukoli část vašeho domova vkusem a stylem! Nechte se unést novým způsobem porozumění vašemu vybavení domácnosti a začněte přemýšlet i mimo krabici!

díky našim jednoduchým vinylovým samolepkám bude možné změnit každý aspekt vašeho domu, od nejmenších detailů po ty nejpřitažlivější objekty! Barvami, které se vám nelíbí, můžete zakrýt požadovanými barvami!

zapomeňte na ty těžké práce nebo drahé výdaje na pořízení nového nábytku, které vás pak zaneprázdní dny! Ve skutečnosti díky těmto barevným vinylovým fóliím budete moci zakrýt jakýkoli předmět v domě, zásuvky, příborníky, skříňky, vitríny, okna, stěny a kdokoli více, můžete nyní udělat svůj domov zcela revolučním způsobem při minimu náklady!


pomůžeme vám v obtížné výzvě renovace a vylepšení vašeho místa

velké množství těchto nádherných jednobarevných samolepek na zeď a jejich vysoká kvalita je ideální pro dekoraci všech prostředí. Vyberte velikost a barvu. Jsou také k dispozici v průsvitu.
pokud uvažujete o výzdobě svého nábytku, nenechte si ujít tyto neuvěřitelně barevné lepicí listy, které jsou vyrobeny z barevných kousků s velkou barevnou rozmanitostí, které promění prostor na zcela jedinečné místo. Vyberte nálepku a požadovanou barvu.


1-13 z 13 dekorativní vinylové samolepky