Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení
Filtry

Tématika

Povrch

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Folklórní nalepky

Kolekce vzorů inspirovaných folklórní hudbou. Různé tradiční hudební styly. vysoce kvalitní vinylové samolepky za bezkonkurenční ceny.

co najdu v kategorii folklórní samolepky?

najdete různé vzory z různých kultur, takže si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce líbí, a umístit jej tam, kam chcete. Uvidíte samolepky na zeď regionálních tanců nebo populární dětské písničky. Najdete také návrhy od zpěváků, kteří jsou legendami světových dějin, jako je bob marley nebo camarón. vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce a který odpovídá vaší osobnosti.

pokud to, co hledáte, je typická fráze z vaší země, zde najdete to, co hledáte. Máme také inspirativní fráze, díky nimž budou vaši návštěvníci bez slova. Nahlédněte do našeho katalogu dekorativních samolepek a uvidíte, o čem mluvíme. Některé z nich jsou přizpůsobitelné samolepky, takže si je můžete nechat vyrobit podle vlastních požadavků.

pokud chcete umístit svůj design do dětského pokoje, máme také různé folklórní samolepky na zeď, které dětem zdobí pokoj.
tento výrobek je prvotřídní , zcela lepivý a snadno ho umístíte stěrkou. Doporučujeme jej umístit na hladkou neporézní stěnu, aby byla zajištěna jeho přilnavost. Pokud jej potřebujete umýt, můžete to udělat vlhkým hadříkem. Máte-li jakékoli pochybnosti, jsme vám k dispozici.

kupte si folklórní nálepku, která se vám líbí, a my ji zašleme na místo, které určíte.

1-9 z 9 samolepky na zeď