Celosvětové Doručení
Filtry

Tématika

Povrch

Umístění

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Nalepky na zed' Jazz a Blues

Kolekce designů inspirovaných jazzovou a bluesovou hudbou. Exkluzivní a originální designy inspirované žánry, které vznikly z afroamerických komunit na konci 19. Století. Budete milovat naše bluesové samolepky!

oduševnělé obtisky
s portréty vašich oblíbených jazzových a bluesových hudebníků, jako jsou duke ellington, billie holiday a benny goodman. Vyberte si z řady samolepek s obrázky ikonických umělců, kteří ovlivnili tento populární žánr. Nebo dokonce umístí některé ze svých nejslavnějších textů na zeď.

vysoce kvalitní obtisky, které lze snadno použít kdekoli. Ideální pro ložnice nebo vaše vlastní osobní hudební studio doma.

jazzové a bluesové samolepky na zdobení!

široký výběr, který vytvoří váš jazzový koutek, dodá vašemu podnikání nebo hudebnímu místu osobitost s jiným nádechem, jaký nikdo jiný mít nebude. jazzové samolepky lze umístit na stěny, nábytek, okna, vozidla nebo zařízení pro osobní styl.

najdete návrhy s texty, ilustracemi zpěváků a instrumentalistů, jako jsou robert johnson, john lee hooker. Siluety saxofonistů nebo trubačů. širokou škálu dekorativních samolepek jazzu a blues. Jedinečný a jedinečný styl hudby, který každý den poslouchají miliony lidí.

pokud nemůžete najít bluesový obtisk, který hledáte, neváhejte nás kontaktovat, máme tým grafického designu, který vám může vytvořit požadovanou kresbu podle vašich specifikací a potřeb , velikosti a požadované barvy, aby máte jedinečný produkt.

jazzové obtisky lze snadno umístit, takže uvnitř nejsou žádné bubliny. Dokonale zapadají do vašich stěn a jsou velmi estetické. Mají matný povrch, aby se zabránilo odrazům se světlem uvnitř nebo vně.

nastal čas změnit výzdobu , vytvořit pohodlný prostor nebo domov, kde můžete strávit tolik hodin, kolik chcete, aniž byste se nudili.

máte na výběr mezi více než 40 barvami samolepek jazzu a blues pro černobílé produkty. U vícebarevných produktů je zpracování vynikající, barva je živá a zcela změní atmosféru vašeho pokoje. Velikost lze zvolit podle vašich potřeb tak, aby odpovídala povrchu, který potřebujete.

doplňte výzdobu vašeho domu o jiné výrobky nebo jiná témata, která vám pomohou vytvořit atmosféru, kterou chcete. nálepku na stěnu jazzu lze snadno odstranit nebo odlepit, nezanechává na zdi žádné stopy a umožňuje tak rychlou a snadnou výměnu dekorace.

1-24 z 26 dekorativní vinylové samolepky