Celosvětové Doručení
0
Filtry

Tématika

Povrch

Umístění

Styl

Formát

Cílová skupina

Počet osob

Průmyslové samolepky na stěny

fantastická sbírka dekorativních samolepek pro průmysl nebo továrny. Budete moci snadno a bez přeměny banky změnit svůj pracovní prostor! Díky těmto štítkům pro průmyslová odvětví už nebude váš pracovní prostor nudný, takže vy a vaši kolegové si užijete práci a budete se cítit povzbuzeni, abyste ve své práci vynakládali co největší úsilí.

můžete umístit tyto průmyslové nálepky kamkoli ve vaší továrně, které vypadá, že by to mohlo využít určité vzrušení. Doporučujeme jej však aplikovat na rovnou a hladkou stěnu. To je zajistit, aby se vaše obtisky průmyslu perfektně aplikovaly na vaše stěny. Když se chystáte použít svůj design, musí být váš povrch také očištěn.


návrhy pro každý pracovní prostor a pro každou společnost!


uvidíte, že v této vynikající kolekci máme celou řadu vzorů, jako je motivační text, kola, vysokozdvižné vozíky, nákladní automobily, převody, kolečka, reprezentace pracovníků, a ještě mnohem více, abyste je objevili!

pokud máte možná dokonalý design pro vaši továrnu nebo dům, ale nemůžete to najít na našem webu, bez obav, napište nám! Máme zde k dispozici úžasný designový tým. Dokážou vyrobit váš perfektní personalizovaný průmyslový štítek! Žádný požadavek není příliš velký nebo příliš malý a rádi vám pomohou jakýmkoli způsobem. Vše, co potřebujeme, je ukázkový obrázek, podrobnosti o velikosti, barvě atd. A brzy budete mít perfektní nálepku. Můžeme dokonce změnit velikost, barvy, přidat nebo odebrat text k našim stávajícím návrhům, pokud je jeden z nich pro vás dokonalý, znovu nám pošlete e-mail a dejte nám vědět, co chcete změnit! Procházejte nyní a získejte perfektní přizpůsobenou průmyslovou nálepku!
naše průmyslové a tovární nálepky jsou špičkové kvality, aplikace není žádný těžký úkol a jsou dokonce odolné vůči bublinám, úžasné, že? Používáme tento úžasný produkt zvaný transferový papír, takže vše, co musíte udělat, je vytrhnout papír ze zdi, lehce ho přitlačit a odloupnout. Jako je magie, vaše průmyslová a tovární obtisky jsou použity!
kupte si svoji nálepku z vinylového průmyslu hned teď! Použijte jej k ozdobení svého pracovního prostoru a ke svým stěnám přidejte trochu vzrušení! Motivujte své zaměstnance a dokonce i sebe svými vynikajícími návrhy! Naše kolekce originálních vzorů se neustále aktualizuje, takže se podívejte na všechny naše úžasné nové vzory.

1-24 z 28 dekorativní vinylové samolepky