0
Filtry

Tématika

Jiné filtry

Stěnové nálepky na stěnu

Podíváme-li dodat, že konečný dotek na vaší ložnice? Nehledejte nic jiného než této fantastické kolekci unikátních a originálních vzorů z našeho talentovaného týmu zde na Tenstickers - designy, které by byly ideální na pelest! Čelo postele samolepky teprve nedávno přišel do módy, což znamená, že si opravdu můžete získat náskok procházením naší sbírky nyní - jsme v Tenstickers vždy nastavit trendy, tak proč byste nechtěli, aby hop v tom autobuse? Předtím, než jsme dali naši mysl k tomu, že byl trochu nedostatku čelem obtisků k dispozici na internetu. Dobře, že obvinění nemohou být vyrovnány na internetu dnes, protože jsme se rozhodli obsadit tento trh, který je o to lepší pro něj!

Postarat se o vaše ložniceNaše čelo postele samolepky na zeď přicházejí v obrovské množství tvarů a velikostí, pro obrovské množství diváků, což je důvod, proč jsme tak hrdí kolekce! Z romantické lásky a inspirované designem, k věcem, které jsou právě zaručeně se budete smát, budeme mít trochu všechno!

Bez nároku na lůžko by mělo být spal bez přítomnosti skvěle uklidňující pelest obtisk nad ním, takže pokud nemáte, pak si opravdu měli zvážit použití, které navíc splash barev a zábavy do vašeho domova - Mohlo by to prostě dokončit svůj estetický !

A co když nejsme schopni poskytnout vám čelo obtisk hledáte - To je v pořádku! Jsme vždy otevřeni novým nápadům a rád bych, aby se vám perfektní přizpůsobitelný pelest nálepku od nuly, nebo budeme rádi, aby žádné změny našich stávajících návrhů! Jednoduše nám napište na info.cz@tenstickers.com pro více informací nebo provádět žádné požadavky designu!
Co se týče kvality, dobře, pokud jste si koupili některý z našich čelem samolepky, než budete vědět o všem - Amazing snadnost používání, je 15 roků životnost a další výhody, které oni opustí žádné poškození nebo zbytky po odstranění, takže se může odstranit čelo vinyly kdykoliv bez vlivu na zdi!"

1-12 z 12 dekorativní vinylové samolepky