0

Africký slon safari nálepka na zeď

TenStickers. Africký slon safari nálepka na zeď. Nálepka sloní stěny ilustrující rodinu v savaně, která se těší svobodě a přirozenému prostředí.

Barva Vaší stěny

Barva
T
Rozměry (šířka x výška)
nálepka sloní stěny ilustrující rodinu v savaně, která se těší svobodě a přírodnímu prostředí vedle stromu. fantastický vinylový obtisk pro vytvoření relaxační atmosféry. Z naší kolekce zvířecích samolepek.
cestovat do africké savany s tímto velkolepým siluetovým obtiskem s některými reprezentativními prvky, které jsou známy po celém světě. Obtisky pro chodby, obytné místnosti a dokonce i pro ložnici těch nejmenších doma. Všichni milujeme africké krajiny, jako je tato, která je jedním z mála nedotčených a divokých míst, která stále máme ve světě.
pokud máte dobrodružnou duši a máte rádi safari, nyní můžete dát svůj obývací pokoj nebo ložnici atmosféru s touto nádhernou nálepkou safari na zeď! K dispozici v různých barvách a velikostech.

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.