0

Banksy dívka s nálepkou balón macbook

TenStickers. Banksy dívka s nálepkou balón macbook. Nádherný kus umění od banksy zdobit vaše mac nebo ipad. Dáte vašemu zařízení originální vzhled s naší kolekcí samolepek macbook. Slavný balón z původního pouličního uměleckého díla byl nahrazen vaším jablkovým logem.

Barva Vaší stěny

Barva
T
Rozměry (šířka x výška)
Nádherný kus umění od banksy zdobit vaše mac nebo ipad. Dáte vašemu zařízení originální vzhled s naší kolekcí samolepek macbook. Slavný balón z původního pouličního uměleckého díla byl nahrazen vaším jablkovým logem. Skvělý vinyl, aby vaše mac nebo ipad vyniknout. Můžete také zkontrolovat naši sbírku nástěnných samolepek banksy!

pokud milujete návrhy graffiti, můžete také zkontrolovat některé z našich samolepek na graffiti! Tento jednoduchý, ale efektivní design je přesně to, co váš notebook chybí, aby byl pro vás víc rozpoznatelný a osobnější.

to je také přizpůsobitelné v barvě, takže si zvolte svou oblíbenou barvu pro tento obtisk. Vyrobené z vysoce kvalitního vinylového materiálu. Snadno se aplikuje a odstraňuje.

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.