Barevné ozdobné motýly samolepky na notebook
Reference: A21335Barevné ozdobné motýly samolepky na notebook
Tento úžasný vícebarevný motýl obtisky notebooku je vyroben z vysoce kvalitního vinylu. Místo toho, abyste nechali povrch notebooku holý s výchozím vzhledem, proč ho nezdobit tímto hezkým motýlkem na notebook, který obsahuje různé barvy motýlů? Tento produkt nejenže dodá notebooku jedinečný vzhled, ale slouží také jako ochrana proti skvrnám a poškrábání povrchu zařízení. Rozměr produktu je navržen tak, aby zabíral celou zadní plochu notebooku. Můžete si vybrat dimenzi, která se s vaším zařízením dokonale modeluje.
Vysoce kvalitní samolepky
Tento produkt je vyroben z vysoce kvalitního vinylu, který poskytuje vynikající ochranu a zároveň zajišťuje dlouhou životnost. Samolepky jsou snadno aplikovatelné a odstraňovatelné bez poškození povrchu notebooku.
Různé barvy motýlů
Tento hezký motýlek na notebook obsahuje různé barevné motýly, které dodají vašemu zařízení jedinečný vzhled. Můžete si vybrat z mnoha různých barev, aby se produkt skvěle hodil k vašemu stylu.
Tloušťka: 75–90 mikronů
Složení: 100 % PVC
Teplotní odolnost: -50 °C až 90 °C
Na míru: Vyberte si požadovanou velikost a my upravíme design podle ní. Pokud chcete menší rozměr, než je uvedený na webu, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo.
Plně přizpůsobitelné: Pokud si přejete jakoukoli úpravu designu, neváhejte nás kontaktovat.
Vhodné pro interiér i exteriér: Voděodolný a vlhkosti odolný materiál.
Vhodné povrchy: Jakýkoli hladký a rovný povrch (stěny, nábytek, vozidla, okna atd.)
Nevhodné povrchy: Hrubé nebo strukturované stěny a textilie. (V případě nejistoty nám můžete poslat fotografii povrchu, abychom ověřili jeho vhodnost.)
Dostupné povrchové úpravy:
1.Polomat (satin): Neleštěný povrch bez odlesků, který dodává moderní a elegantní vzhled. Jemně zvýrazňuje barvy a maskuje otisky prstů či drobné nedokonalosti.
2.Průsvitná: Propouští část světla, ale není zcela průhledná. Zajišťuje soukromí, aniž by zatemnila prostor – ideální pro okna či příčky.
3.Fluorescenční: Jasné, zářivé barvy, které svítí pod přirozeným i umělým světlem. Zvyšují viditelnost a poutají pozornost – ideální pro značení nebo výrazný dekor.
4.Kovová zlatá a stříbrná: Lesklý, odrazivý povrch podobný kovu. Dodává elegantní, luxusní vzhled – ideální pro dekorační prvky nebo loga.
Snadno se čistí: Lze omývat vodou a jemným mýdlem (nepoužívejte agresivní čističe).
Stěrka na aplikaci k dispozici: na našem webu.
Ekologický tisk: Samolepky s potiskem jsou vyrobeny pomocí ekologických inkoustů HP.
100 % bezpečné platby: Platební karta, bankovní převod, PayPal, ApplePay a Google Pay.
Samolepky formátu A4 a menší jsou zasílány v polstrovaných obálkách s bublinkovou fólií pro lepší ochranu.
Samolepky s vyřezávanými motivy nebo oddělenými částmi jsou dodávány s přenosovou fólií pro snadnější aplikaci. Jednodílné samolepky nebo ty s jednoduchými tvary přenosovou fólii neobsahují, protože je lze snadno nalepit i bez ní.
Budete potřebovat: Stěrku nebo podobný nástroj (kreditní kartu, průkaz) a čistý hadřík.
Obsah balení: Samolepku a příslušenství v ochranném obalu, plus bezplatný vzorek pro otestování přilnavosti a aplikace. Pokud samolepku neaplikujete ihned, skladujte ji naplocho.
Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, čistý (bez prachu, tekutin nebo skvrn), hladký a neporézní. Na stěny se doporučuje plastová barva. Pokud byla stěna nedávno natřena, vyčkejte 4–6 týdnů. Čistěte vodou nebo alkoholem – nikdy čističem na sklo. Tabulové samolepky vyžadují dokonale hladký povrch. Po doručení samolepku rozviňte a přitlačte.
Kroky aplikace (Neprůhledné povrchy):
Rozviňte samolepku a zkontrolujte, zda je kompletní.
Pevně přitlačte přenosový papír k samolepce (zejména u malých detailů).
Změřte a umístěte ji na stěnu.
Ohněte asi 5 cm horní části podkladového papíru.
Připevněte horní část samolepky ke stěně.
Odstraňte podkladový papír a aplikujte samolepku stěrkou od středu směrem ven.
Znovu přetřete přenosový papír pro zajištění dobré přilnavosti.
Pomalu odstraňte přenosový papír v úhlu 180°. (Některé samolepky přenosový papír neobsahují.)
Aplikace na sklo (s vodou a mýdlem):
Postříkejte sklo směsí vody a jemného mýdla (ne čističem na sklo).
Otřete, abyste odstranili prach nebo zbytky.
Znovu postříkejte směsí.
Přiložte samolepku (v této fázi je pohyblivá) a stěrkou odstraňte přebytečnou tekutinu.
Nechte schnout 12–24 hodin. Pokud je součástí přenosový papír, odstraňte jej po zaschnutí.
Expresní doručení do 24 hodin na vaši domácí adresu k dispozici.