0

červená kuchyňská nálepka kuchyně a nápojů

TenStickers. červená kuchyňská nálepka kuchyně a nápojů. Skvělý vinylový design různých červených ovoce a nápojů z kolekce červených nástěnných nálepků. Ideální pro zdobení vaší kuchyně!

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)
kuchyňské nálepky - skvělý vínový design různých červených ovoce a nápojů z naší kolekce červených nástěnných samolepek. ideální pro zdobení vaší kuchyně! Jste unaveni z vaší kuchyně vypadat prostě? Ozdobte svou kuchyň s tímto obtiskem, který je také součástí kolekce našich samolepek na obklady , tento obtisk vytvoří zajímavější atmosféru a vaše kuchyně bude vypadat nádherně!

máš rád víno? Co o červeném ovoci a zelenině? Pokud ano, najdete dokonalý obtiskový obal, který vám dává originální dotek vaší vlastní. Hlavní barva je červená, aby ukázala vášeň a lásku k jídlu. Tato symbolika určitě udělá vaši kuchyni jedinečnou.

tato červená jídla a nápoje se snadno aplikují a nezanechávají na povrchu nanesené zbytky. K dispozici v různých velikostech.

Informace o červená kuchyňská nálepka kuchyně a nápojů

Reference: A2854

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.