Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Děti samolepky na obličej rainbow cloud

Přizpůsobitelné
Dto dnes 5%
TenStickers. Děti samolepky na obličej rainbow cloud. Osobní samolepka pro děti s jasným a pestrým vzorem duhy a oblaku.

osobní samolepka pro děti s jasným a pestrým vzorem duhy a oblaku. Ideální pro zdobení dětských ložnic osobním způsobem.

aby vaše dětské ložnice bylo pro ně jedinečnější se speciálním disney style stylem, které můžete přizpůsobit libovolnému jménu, které se vám líbí! Zábavná samolepka duha, která bude vypadat skvěle v místnostech pro dívky nebo chlapce.
vyberte si z řady velikostí a dejte nám vědět požadované jméno do pole "poznámky" platební stránky. Snadno se aplikuje na jakýkoli plochý povrch a lze jej odstranit bez zbytku.
nezapomeňte do textového pole zadat jméno podle vašeho výběru!TenStickers. Děti samolepky na obličej rainbow cloud. Osobní samolepka pro děti s jasným a pestrým vzorem duhy a oblaku.

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)

Přizpůsobení

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.