0

Hnědé tóny koupelna mozaika vinyl

TenStickers. Hnědé tóny koupelna mozaika vinyl. Vynikající design, který ilustruje různé odstíny hnědého, aby vytvořil stylovou a teplou atmosféru!

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)

Jednotky zadané do pole velikosti jsou v cm.

Minimální velikost 3 cm x 3 cm.

x

V těchto rozměrech se vinylová samolepka zasílá jako několik částí


Vynikající design, který ilustruje různé odstíny hnědého, aby vytvořil stylovou a teplou atmosféru! Obtisk z naší sbírky samolepek pro koupelnu. Je vaše koupelna prázdná? Potřebuje nějakou barvu? Pokud ano, je to ideální obtisk pro vytvoření atmosféry, kterou budete milovat. To bude také vaší koupelně fascinující vzhled. personalizujte svou koupelnu!

pokud nejste přesvědčeni, nebo ne zcela fantazijní tento design, pak se ujistěte, že zkontrolujete zbytek našich samolepek mozaiky!

tento design koupelnové dlažby s chladnými tóny je velmi snadné aplikovat a odstranit. Po odstranění nezanechává žádné zbytky. Pokud potřebujete určitou velikost, napište nám na info.cz@tenstickers.com.

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.