0

Lev nálepka silueta stěny

TenStickers. Lev nálepka silueta stěny. Silueta nálepka leta. Výrazné a ideální pro zdobení jakéhokoli prostoru, ať už je to vaše stěny, dveře, laptop a další. Vyberte velikost a barvu, která nejlépe vyhovuje a vytvořte majestátní atmosféru ve svém domě.

Barva Vaší stěny

Barva
T
Rozměry (šířka x výška)
silueta nálepka leta. Výrazné a ideální pro zdobení jakéhokoli prostoru, ať už je to vaše stěny, dveře, laptop a další. Vyberte velikost a barvu, která nejlépe vyhovuje a vytvořte majestátní atmosféru ve svém domě.
každý má jako svého mazlíčka psa nebo kočku, co když máš lev? Lev představuje odvahu, sílu a zuřivost. Obtiskový nástěnný nástěnný štítek, který je k dispozici v celé řadě velikostí a vínových barev pro šitý na míru vašim stěnám. Vaši přátelé a hosté budou jistě zůstanou otevřeni, jakmile se podívají na tuto nálepku, něco, co je nevyhnutelné vzhledem k její zuřivé podobě a vzhledu. Objednejte si nyní svou objednávku a uvidíte, jak vaše zeď ožije. Celý sortiment barvových stěn, které jsou k dispozici níže, vám umožní zvolit si ideální pro svou personalizovanou siluetu nástěnnou malbu tak, abyste dokázali vylepšit dokonalý kontrast se stěnou a uvidíte, že váš "mazlíček" žije na zdi.

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.