Doprava Zdarma 1280Kč
Expresní Doprava od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktů
Celosvětové Doručení

Dekorativní pivoňky obývací pokoj stěny dekor

Dto dnes 15%
TenStickers. Dekorativní pivoňky obývací pokoj stěny dekor. Vytvořit šťastnou atmosféru v ložnici nebo v obývacím pokoji tím, že použijete tuto nálepku na stěnu se třemi pivonky. Rozměry lze přizpůsobit vašim přáním.

S touto nálepkou na stěnu můžete přenést přírodu do vašeho domu originálním způsobem. Na nálepce fototapety jsou zobrazeny tři krásné pivoňky s listy. Umístěte nálepku květiny do ložnice nebo do obývacího pokoje pro další dekoraci. Můžete upravit rozměry podle vlastního přání. Při použití vysoce kvalitního vinylu se samolepky snadno aplikují, drží se po dlouhou dobu a nezanechávají po odstranění žádné stopy.TenStickers. Dekorativní pivoňky obývací pokoj stěny dekor. Vytvořit šťastnou atmosféru v ložnici nebo v obývacím pokoji tím, že použijete tuto nálepku na stěnu se třemi pivonky. Rozměry lze přizpůsobit vašim přáním.

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)

Informace o Dekorativní pivoňky obývací pokoj stěny dekor

Reference: A13258

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.