0

Nálepka nouzového výstupu černobíle

TenStickers. Nálepka nouzového výstupu černobíle. Velmi užitečný štítek pro nouzové ukončení, aby mohl být umístěn kdekoli, kde každý musí dodržovat postupy protipožární a nouzové situace. Ideální jako obchodní štítek, aby byli všichni v bezpečí.

Barva Vaší stěny

Barva
T
Rozměry (šířka x výška)
Velmi užitečný štítek pro nouzové ukončení, aby mohl být umístěn kdekoli, kde každý musí dodržovat postupy protipožární a nouzové situace. Ideální jako obchodní štítek , aby všichni byli v bezpečí a všichni věděli, kde je umístěn nouzový východ. značka nástěnného štítku usnadňuje evakuaci každého v případě nouze.

hledáte značku kvality, která bude viditelná všem? Pokud ano, najdete ideální nálepku. je to mnohem lepší než normální plastový nápis, který se jen opotřebuje a poškodí povrch, na který ho umístíte.

tento jednobarevný výstražný výjezd je k dispozici ve více než 50 různých barvách a různých velikostech. snadno se aplikuje a nezanechává zbytky na stěně po odstranění.

Informace o Nálepka nouzového výstupu černobíle

Reference: A7761

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.