0

Nálepka pro pěší značky

TenStickers. Nálepka pro pěší značky. Podepsat nálepku pěší chůze. Skvělý štítek, který lze použít doma nebo v práci, aby vytvořil moderní a podivuhodnou atmosféru, nebo na veřejnosti, aby lidem řekl, že je to pěší zóna, kde mohou lidé chodit.

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)
Podepsat nálepku pěší chůze. Skvělý štítek, který lze použít doma nebo v práci, aby vytvořil moderní a podivuhodnou atmosféru, nebo na veřejnosti, aby lidem řekl, že je to pěší zóna, kde mohou lidé chodit. Tento okouzlující červený, bílý a černý design ukazuje siluetu člověka, který kráčí, aby si uvědomoval lidi a učinil chodce bezpečnější.

pokud chcete ujistit se, že vaši zaměstnanci jsou si vědomi, které oblasti jsou pro chodce, použijte tuto nálepku a aplikujte ji snadno! Pokud chcete používat doma pouze pro účely dekorace, pak to také funguje! Fantastický způsob, jak dát domů dotek originality a stylu. Samolepka podepsaná v různých rozměrech.

Informace o Nálepka pro pěší značky

Reference: A3125

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.