0

New york nástěnné malby

TenStickers. New york nástěnné malby. Exkluzivní nástěnná samolepka z new yorku s koláží obrazů vyřezaných do písmen, které tvoří název našeho města. Tento barevný, ale jasný design zobrazuje památky, jako je socha svobody, budova říše a americká vlajka.

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)
Exkluzivní nástěnná samolepka z new yorku s koláží obrazů vyřezaných do písmen, které tvoří název našeho města.
město, které nikdy nespí, velké jablko, metropole... Bez ohledu na to, co říkáte. New york je hlavním městem světa! A protože víme, že jste zamilovaní do new yorku, nabízíme následující nástěnné malby na oslavu tohoto velkého amerického města! Tento barevný, ale jasný design zobrazuje památky, jako je socha svobody, budova říše a americká vlajka.
s touto textovou nálepkou na stěnu získáte do obývacího pokoje nebo ložnice barvu a modernitu a překvapíte hosty, které přivezujete domů. Máme katalog podobných návrhů v dalších velkých městech světa, jako je berlín, paříž, londýn a barcelona.

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.