0

Nordic style decoration phone sticker

TenStickers. Nordic style decoration phone sticker. Jednobarevná nálepka pro telefon samsung a pro smartphony od jiných výrobců. Ohromte své přátele originálním telefonem ve stylu severského stylu.

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)
nordic štítek pro samsung s geometrickým designem je jedinečný nápad pro přizpůsobení zařízení, které vás provází každý den a v mnoha situacích. Podívejte se na naše g eometrické motivy pro telefony samsung. samsung telefon kůže jsou vyrobeny z vinylu nejvyšší kvality, jsou snadno použitelné a nenechávejte žádné zbytky lepidla. Podívejte se na naše originální nálepky na telefon a vyberte si něco pro sebe. Tato vzorovaná dekorace pro telefon samsung bude fungovat skvěle na dospívající telefon. Nálepka na zadní straně telefonu samsung představuje geometrický a chaotický vzor v severském stylu. Změňte svůj smartphone pomocí našich zajímavých samolepek pro samsung. Jsou k dispozici v mnoha velikostech.

Informace o Nordic style decoration phone sticker

Reference: A15555

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.