0

Paris lednice zabalit

TenStickers. Paris lednice zabalit. Velká samolepka na zeď paris, perfektní paměťová nálepka. Paris samolepky jsou jedinečné samolepky a francie nástěnné samolepky do obývacího pokoje!

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)

Jednotky zadané do pole velikosti jsou v cm.

Minimální velikost 3 cm x 3 cm.

x

V těchto rozměrech se vinylová samolepka zasílá jako několik částí


život v paříži, který by to nechtěl? Chůze podél řeky a eiffer věž na neděli ráno, jak krásné! Tato velká zeď nálepka paříž je perfektní paměťovou nálepku času, který jste měli nebo strávíte v paříži. Paříž je město plné romantiky, krásného architekta a výborného francouzského jídla. Tento paris samolepka je jedinečná france nálepka pro obývací pokoj a je také vhodný jako dárek pro přátele nebo rodinu, kteří milují francii nebo paříž. france nástěnné samolepky jsou ideální! O nálepce paris : paris nástěnná dekorace je vyrobena ze silného vinylového samolepícího materiálu. To znamená, že nálepka má vysokou kvalitu a je k dispozici na stěnu uvnitř i vně domu. Můžete snadno nalepit france nálepku na stěny, dveře, okna a také na ploché kusy nábytku.

Rozměry vlastní vinylové samolepky

Získejte svou personalizovanou dekorativní vinylovou samolepku s obrázkem nebo textem, který chcete, pomocí některých exkluzivních služeb, které vám dáváme k dispozici.