0

šachy a dámy samolepky

TenStickers. šachy a dámy samolepky. Deskové hry - ideální prvek pro vaše herní noci. Šablona na téma "Šachovnice" umístěte na hrací stůl.

Barva Vaší stěny

Rozměry (šířka x výška)

stolní hry - ideální prvek pro vaše herní noci. Šablona na téma "Šachovnice" umístěte na hrací stůl. Součástí naší sbírky nábytku. K dispozici v různých velikostech. Pro silnější ochranu povrchu laminátu kontaktujte nás na info.cz@tenstickers.com.
šachy zůstaly po staletí jednou z nejlepších her uvnitř. A jak můžeme zapomenout na dámy, která se stane jednou z nejvíce zábavných indoor her? Nyní můžete hrát tyto hry na svém stole, aniž byste se museli starat o hledání desky. Ne, nejsme žartovat. Náš štítek na šachy a dámy je dodáván v různých velikostech. Toto snadno použitelné vinylové lepidlo je stejně snadno odstranitelné a nezanechává žádné zbytky. Vložte jej na stůl, užijte si úžasnou hru šachů a odstraňte ji, pokud to bude potřeba. Podívejte se na nárůst napětí jako nervózní hra s vaším sourozencem nebo přítelem se blíží jeho vyvrcholení na této senzační nálepce.

...

Translated by Google Translate. Show original.

Informace o šachy a dámy samolepky

Reference: A6130

Styl vinylové samolepky:
Kreslení samolepky

Formát:
Náměstí

Cílové skupiny:
Dospělí
Puberťáci

Počet osob:
Bez lidí