Celosvětové Doručení
Filtry

Tématika

Umístění

Barva

Formát

Vinylové koberce

vzpomínáte si na koberec s malými městy a silnicemi? Kde byste řídili autíčka? To musí být naše oblíbená dětská vzpomínka. Proč neozdobit dětský pokoj jedním z těchto vinylových silničních koberců a nechat je pocítit stejné vzrušení? Jsme si jisti, že se budou bavit celé hodiny! Tyto podložky masivně pomohou s kognitivním vývojem vašeho dítěte, když prozkoumává a zjišťuje všechny cesty na své mapě, a tím zlepšuje jejich řešení problémů a sociální dovednosti.

náš úžasný designérský tým přišel s nejlepším nápadem přivést zpět tento výbuch z minulosti, aby vaše děti mohly zažít tyto rohože s vinylovým vzorem, jako jsme byli schopni, když jsme byli mladší. S těmito koberci můžete svému domovu dodat skutečný pocit domova za tak malou cenu a vaše druhy je budou absolutně milovat.

vraťte se na cestu s naší vinylovou podlahou

dekorativní vinylový koberec s potiskem silničního tisku zahřeje každou místnost a nabídne místnosti ochranu a hloubku. Z toho všeho můžete těžit při nákupu tohoto úžasného produktu i vzdělávacích a zábavných prvků, které s sebou přináší.

naše pvc vinylové silniční koberce se velmi snadno čistí, jednoduše je otřete vlhkým hadříkem a jste připraveni k jízdě, díky čemuž se na ně snadno hraje a zbaví vás těch strašných povinností vysávat! Tyto výrobky snadno vydrží miliony jízd autem, které se na nich odehrávají, protože se nikdy neroztrhnou, nezvrásní ani nezbarví, a zároveň chrání vaši podlahu před jakýmikoli skvrnami, rozlitím nebo poškrábáním! Tyto hypoalergenní koberce vhodné pro děti a domácí mazlíčky se perfektně hodí pro rodinný život.

zde u tensticků se nezastavíme jen na tom, abychom vám a vašim dětem poskytli úžasné vzpomínky, o které se můžete podělit jako rodina. Chceme, aby se tyto vzpomínky pro vás oba cítily mnohem osobnější. Proto jsme také vytvořili přizpůsobitelné vinylové silniční koberce, které vám umožní přidat jméno vašeho dítěte na podložku nebo ještě lépe pojmenovat závodiště po vašem malém. Díky této zvláštní personalizaci je tato kolekce ještě výjimečnější a jsme nadšení, že ji s vámi můžeme sdílet!

takže, co vám brání v získání jednoho teď? Rozjasněte svůj domácí život a obdarujte své děti radostí, kterou vám tyto vinylové koberce se vzorem silnic kdysi poskytly!

1-16 z 16 vinylové koberce